Mijn 15m2 werkplaats

L.N.

Post veel
11 jul 2014
2.321
1.246
Het komt bij mij niet vaak voor dat ik gedurende het bouwen het ontwerp nog aanpas, maar ik ben blij dat ik het hier heb gedaan.

IMG_3652.jpeg

IMG_3650.jpeg

De eerste aanpassing is dat ik de lades niet meer boven heb, maar onder (en het deurtje boven). Daarnaast hen ik een chamfer aan de ladefronten toegevoegd (ipv push to open). Om het ontwerp meer eenduidig te maken heb ik dezelfde chamfer aan de bovenkant van de deur gemaakt en de deur 2,5 cm ingekort. IMG_3646.jpeg

IMG_3647.jpeg

IMG_3649.jpeg

De lades zitten er wel al in, maar moeten nog beter geschuurd en afgesteld worden.

IMG_3642.jpeg

IMG_3645.jpeg
 
  • Leuk
Waarderingen: janwillem en ZotVanHout

Petrolhead

Post veel
4 mrt 2015
2.058
704
Ook, maar ook al vaak voor kastjes in bergruimtes of keukens met gemelamineerde platen. Daarbij dan wel gewoon rechte bovenkanten gebruikend.
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.