Volgende tak is een oefening want beneden is niet zo veel en ik kan hem direct afzagen en laten vallen maar tegenover en iets lager is een lange die boven het dak van buurman hangt en hij kan niet zo maar direct zaken.

Dus er komt een beetje touw en strategisch afbind werk om te zien als ik een tak langzaam en met precisie naar beneden kan laten zakken zonder al te grote risico. Helaas betekent het veel meer klim werk.
eerste klim is om een klein touw(tje) van 20m lengte met gewicht over een aftakking ver van het stem af te gooien. Eerst keer is mislukt toen die touw is blijven haken in de takken en moest ik een meter of 15 a 16 naar beneden klimmen om op nieuwe te beginnen maar de tweede keer is gelukt en met de Klein touw kan ik de primaire touw omhoog hijsen om de tak heen.

Dus is de tak van bovenaf met de touw vastgebonden om zakken te voorkomen.

Onderaan de tak is hij verbonden met de rondstrop aan de stam . Hij kan dus langs de stam langzaam naar beneden zakken. In theorie, in eider geval,