Wat een ingenieus ding. Da's wat mij betreft dan ook meteen de valkuil. .............
Ja potverdorie helemaal waar. Een afdeling marketing houdt van tools die alles kunnen. (De bezemsteel waarop een zeis, hark schoffel, bladkeerder en wormsteker is te klikken. Dat wil de consument/koper).In de FAQ lees ik dat een Amerikaans bedrijf het op de markt wil brengen.
Hier een mal voor 1 functie (Youtube). Binnen die functie is het heel flexibel. Het is ook eenvoudig te bouwen. De nauwkeurigheid die je daarbij nodig hebt is recht op maat zagen en herhaald op de zelfde plek boren. Het frezen van de T-groef is ook anders op te lossen, met recht zagen.1 functie
Hier een mal voor 1 functie (Youtube). Binnen die functie is het heel flexibel. Het is ook eenvoudig te bouwen. De nauwkeurigheid die je daarbij nodig hebt is recht op maat zagen en herhaald op de zelfde plek boren. Het frezen van de T-groef is ook anders op te lossen, met recht zagen.
Weet iemand of je dit ook kan gebruiken voor gatenrijen voor legplanken? Eventueel met de multi-row puncher erbij? En indien dit zou kunnen, of het ook voor 3mm gatenrijen kan?Jazeker:
![]()
ENJOYWOOD Wnew 3 In 1 Dowel Jig Woodworking Hole Puncher Drill Guide Positioning Hole Opener DIY Woodworking Tools
Only US$93.99, buy best enjoywood wnew 3 in 1 dowel jig woodworking hole puncher drill guide positioning hole opener diy woodworking tools sale online store at wholesale price.www.banggood.com
duur spul, als het enkel voor gatenrijen isWeet iemand of je dit ook kan gebruiken voor gatenrijen voor legplanken? Eventueel met de multi-row puncher erbij? En indien dit zou kunnen, of het ook voor 3mm gatenrijen kan?
Ik zou het ook kunnen gebruiken voor deuvelverbindingen, maar zou daarvoor ook kunnen kiezen voor een lamellenfreesmachine en een systeem voor rijgaten zoals dat van Kreg of Wolfkraft. Ik weet echter niet of je met het systeem van Banggood ook rijgaten kan maken. Ik denk ook dat lamellen iets gemakkelijker werken om kasten mee in elkaar te zetten dan deuvels.duur spul, als het enkel voor gatenrijen is
heb er eentje van kreg aan de helft van de prijs
denk ik toch
waarom zou je voor 3 mm gaan, terwijl 5 mm de meest gebruikte is ?
Als houtbewerken je hobby is, zou ik proberen om zelf wat te maken en te verbeteren. De Multidupler is een onderdeel van de Toverkist, de Zauberkiste van Guido Henn.
We zouden als forum project er ook een aantal kunnen laten maken bij iemand op de CNC frees. Dat is ook wat Peter Millard gedaan heeft.
jaap