Sawstop CTS als vervanging Dewalt 7492?

knotwilg

Post veel
17 apr 2011
1.934
926
Enschede
ingoogni.nl
Technologie is niet zaligmakend om menselijk falen te verhinderen.
Dat is het doel ook niet in deze, het doel is slechts schade beperken.

Het is puur een economische reden dat dit bestaat. Een cartridge is goedkoper dan het ritje in de amubulance naar het ziekenhuis en de behandeling aldaar.
 

JochemK

Actieve deelnemer
15 okt 2016
675
326
Het Groene Hart
Ik heb zaterdag een SawStop aangeschaft, met als belangrijkste argument dat ook als ik me bewust ben van de gevaren van een tafelcirkelzaag en handel ik daar naar, dan kan ik nog steeds een ongeluk krijgen.

Ik was nu aan het kijken naar een andere zaagmachine, en stel dat ooit dat ongeluk gebeurt, dan heb je voor altijd spijt als je nu de mogelijkheden had (die had ik) om een systeem aan te schaffen waarmee hopelijk de gevolgen beperkt blijven, dan zou ik daar voor altijd spijt van hebben denk ik.

Voorlopig dus een tevreden klant, al heb ik pas 3-4 zaagsneden gemaakt om even te proberen, moet nog de tijd nemen om de afstellingen na te lopen.
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.