Je hebt een goede keus gemaakt

.
Je komt uit Leeuwarden he? Dan is Memenco Europe in Hoogeveen het dichtste bij.
http://www.memenco-europe.com Ik heb geen ervaringen met het bedrijf, en het is ook niet erg bekend op het forum. Hij is daar wel € 100 duurder dan Baptist.
Als je trouwens bij Hoogeveen bent, is het ook niet ver meer om door te rijden naar Schulte in Meppen (Dld). Mijn draaibank komt daar ook vandaan. Ik kon hem via via redelijk goedkoop krijgen. (het was een demonstratiemodel, waar slechts enkele keren op gedraaid was)
Baptist is altijd een goede keus, omdat ze je daar ook goed kunnen adviseren. Met Vanhoutte heb ik zelf geen ervaring, maar dat is een aardig eindje weg.
Uit Engeland halen zou ik zelf niet doen. Waarom ver weg halen als het hier ook te krijgen is? En je zit dan ook met het garantieverhaal. Klein detail, in de UK hebben de machines andere kleuren en bestickering
Succes met de keuze!
PS: Bij een relatief dure aankoop zoals deze kun je altijd proberen om wat accessoires erbij te krijgen.