Ligt het aan mijn telefoon? Heb 3 browsers gebruikt, maar ik kan het 'wat is er nieuw' gedeelte niet meer in.. tenminste.. Hij behandelt het verzoek als een zoekopdracht met te weinig beperkingen en dus teveel resultaten. Heb sinds gisteren een nieuwe Samsung S6 in gebruik genomen.
Het lijkt in eerste instantie idd op een geintje maar dat is het zeker niet. Het heeft allemaal te maken met de stand van de maan en de kromming van de aarde.
Heb intussen firefox gedownload en het probleem is opgelost! Chrome, de standaardbrowser en 1 of ander e vage browser die er snel weer af heb gegooid hadden allen het probleem.
Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.