Houtbewerking, stof en een bril....

robvansuilen

Actieve deelnemer
29 nov 2018
309
121
Even terug naar de bril. De coating die loslaat is waarschijnlijke de ontspiegel coating. Deze is te herkennen aan een beetje olie achtige waas. Deze coating kan heel slecht tegen zuren, zoals bijvoorbeeld citroenzuur. Dat is ook de reden dat je je bril nooit met dreft mag poetsen. Neem een zachte doek en special bril reinigingsmiddel.

Mijn ervaring is dat hoe voorzichtige je ook bent er na twee drie jaar toch schade ontstaat.

Ik breng mijn bril dan vaak naar de opticien en die haalt de ontspiegel coating eraf. Volgens mij in een badje citroenzuur. Je hebt dan weer een krasvrije bril, die prima voor het klussen is.
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.