Festool KA-65 Conturo

Worrah

Nieuw lid
11 jan 2025
4
0
Ouderkerk aan de Amstel
Beste Woodworkers,

Ben al een tijdje aan het dromen over de Festool Conturo maar blijf het een grote investering vinden en heb tot nu toe voornamelijk met Decospan, kantenband met lijm en strijkijzer gewerkt. Heb nu een project waar alleen kantenband zonder lijm een optie is en het begint steeds meer te kriebelen om hem toch aan te schaffen.
Zou de machine graag een keer gebruiken voordat ik overga op de aankoop.

Zijn er mensen in de omgeving Amsterdam die het leuk vinden om, tegen betaling, samen een paar meter met de Conturo te lijmen en een klein beetje uitleg te geven over het gebruik ervan? Zal zelf kantenband en plaat meenemen. Vind het niet erg om een stukje te rijden.

Hoor graag!

Met vriendelijke groet,
Wouter Hendriksen

Zag dat Festool inloopdagen heeft maar die van volgende week zit vol en September is te ver weg.
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.