P
Mooi schaaltje Pel.
Mocht je de volgende keer nog zoiets samen gaan lijmen in yellow pine Pel, steek er een ander laagje tussen van een 5 à 8 mm dikte er tussen.
Inderdaad een mooi schaaltje, ik sluit me wel aan bij Didier's opmerking
Voor me zelf hou ik het volgende aan
Als ik moet aansluiten of herstellen en het moet er heel erg op lijken, dan kies ik altijd de andere weg, simpelweg, je krijgt het nooit strak genoeg dat het niet opvalt (en blijft een doorn in het oog) dus dan neem ik een ander materiaal![]()
Ik zelf ben het daar ook mee eens Jeroen, de schaal is voor mijn gevoel ook veel te druk, wat Didier ook vond, een volgende keer zal ik zijn raad ook zeker opvolgen. Echter het is voor mij nog steeds oefenen, en daar gebruik ik nou niet het beste of mooiste hout voor. @René13 het was de eerste keer dat ik de Crown gebruikte, omdat ik met de schalenguts uitbrekers kreeg op de bodem van de schaal. Daarom greep ik naar de Crown, je krijgt er een mooi glad oppervlak van, het is net of dat je aan het scheren bent.
Groet Pel.