je hebt 2draden meestal die dan hetzelfde zijn geloof ik en die moet je omwisselen,maar weet het niet zeker,en wil je draaibank niet slopen dus vraag het nog maar even na.
Als je de stekker omdraait in het stopcontact, gaat de motor waarschijnlijk niet de andere kant omdraaien. Dus die draden omwisselen heeft geen zin. Als de motor op 3 fasen aangesloten zou zijn, zou het omwisselen van willekeurig 2 draden van die fasen wel de draairichting veranderen. Je moet dus even uittekenen hoe de motor op 3x220 aangesloten zou zijn, en dan 2 van die aansluitingen omwisselen.
Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.