Elektrische 23ga pin nailer

ZotVanHout

Oud hout
8 jan 2016
9.481
2.669
Klein-Brabant, Vlaanderen
@ den belg, of de vlaming ?
voor de nl'ers zijn het hier allemaal belgen
over stille compressoren kan je hier teen&tander vinden
de mijne lijkt op het die van @thomasz
had daarvoor een stanley
toen de gecumuleerde herstellingen mij meer kostten dan een andere nieuwe, is die stanley naar het oud ijzer gegaan
heb nu voor rond de 150 euro een heel stille
na het nuttigen van 1 duvel kan je daarnaast in slaap vallen
@denbelg, of je ten westen of oosten van de schelde woont, weet ik niet
ik woon ten oosten van de schelde + ten westen van de rupel
je mag jouw oor altijd tegen mijn compressor leggen . . . die ik ten oosten van de dender gekocht heb
 

helhond

Actieve deelnemer
19 dec 2024
45
37
Grunn
Het probleem is dat ik een kleine werkplek heb die eigenlijk al helemaal vol staat. Ik zou idealiter geen plaats willen opofferen voor een compressor. Er is een fatmax compressor die aan de muur kan hangen maar die is ook wel wat luider dan de stillere modellen (89db vs 79db)

Beetje off-topic:
Er zijn manieren om een compressor aan de muur te bevestigen, ook mijn vloeroppervlak is mijn dierbaar.
Whats-App-Image-2024-10-14-at-20-52-54.jpg
 
  • Leuk
Waarderingen: ZotVanHout

denbelg

Nieuw lid
13 aug 2025
8
0
Belgie
@helhond Ik werk in een houten schuurtje, ik heb ook al een wandmodel van stanley gezien maar vraag me af of de vibraties hiervan niet wat te hevig zijn voor zulk een dun muurtje.
 

helhond

Actieve deelnemer
19 dec 2024
45
37
Grunn
@helhond Ik werk in een houten schuurtje, ik heb ook al een wandmodel van stanley gezien maar vraag me af of de vibraties hiervan niet wat te hevig zijn voor zulk een dun muurtje.
Ik heb trillingsdempers tussen de compressor en het frame en ook nog rubberen ringen tussen het frame en de muur om resonatie naar de muur te reduceren.
Ik moet zeggen dat ik de compressor en het frame erg rustig in bedrijf vind, hij maakt wel een herrie maar weinig vibratie.

Als je houten wand het gewicht aan kan zou het een optie zijn.
Een kleine van Stanley kan ook natuurlijk maar een grotere heeft een groter bereik dus als je nog meer wilt doen.
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.