Ik gebruik vaak het potlood in m`n oor! Huh wat? potlood in je oor?? Hier het verhaal:
Een paar jaar gelden heb ik m`n oor opgerekt. In een piercing shop kwam ik een netpotloodje tegen. Die heb ik een tijdje gedragen maar iedereen vroeg of het een echte was.. toen zei ik altijd: nee... maar hij is wel even dik.... Dat vond ik een beetje stom om te zeggen dus deed ik een echt potloodje in m`n oor. Ondertussen heb ik al meerdere jaren een potloodje in m`n oor en sta ik erom bekend. Eerst deed ik het vooral voor de grap, ik hou wel van gekke dingen. Laatste tijd merk ik dat ik hem toch wel vaak uit m`n oor haal om even iets af te tekenen

Het opgerekte gat is immers geen wond. Dus ik hoef niet bang te zijn dat m`n oor ontsteekt of iets.
Ik draag hem overigs altijd bij me.. zelfs `s nachts en met douchen. op den duur gaat de verf een beetje van de buitenkant.. dan is het tijd om een nieuw stukje potlood in m`n oor te doen! haha
haha.. minder fris idee.. maar ik vind het stiekem heel handig!
Ik werk naast m`n meubelmaak praktijken ook in de naschoolse opvang. Kinderen vinden het ook erg interessant!
Maar het vaakst gebruik ik graag de pica dry.. Heerlijk werken vind ik het! Altijd bij de hand door de houder.. en als ik hem kwijt ben is hij felgroen!
Inderdaad niet zo heel precies..
Een vulpotlood van 0,5 mm vind ik fijn.. maar ze breken redelijk snel, en ik krijg t nooit voor elkaar om de goede stiftjes te kopen haha.
na een tijdje weigeren de vulpotloden het stiftje naar buiten te schuiven. (iemand een tip voor merk??)
Als het heel precies moet pak ik een markeermes.