Verschil(len) Bessey REVO KRE en REVO KREV

Hopster

Actieve deelnemer
23 dec 2023
43
5
Kop van Noord Holland
Ik ben van plan binnenkort m'n eerste 2 goede corpusklemmen te kopen. Ik kijk al een tijd naar de Bessey de REVO KRE en de REVO KREV modellen.

Het enige verschil dat ik tussen de twee heb kunnen vinden is dat bij de KREV de klemmende delen op de metalen geleider zijn te verschuiven zodat je het werkstuk in het midden van die geleider kunt zetten. Maar is dat het enige verschil of zie ik iets over het hoofd?
 

Rizz

Oud hout
15 apr 2014
2.706
941
Moordrecht

Als je ze toch wil kopen: zie link..
 

Bert Vanderveen

Oud hout
1 sep 2015
3.394
1.094
Enschede, Twente
De KREV met de verschuifbare kop is handig omdat je met een overmaat klem toch een kleiner object kunt klemmen zonder de boel in onbalans te krijgen. Oftewel de boel kiept minder snel om en je hoeft geen hele serie klemmen in verschillende maten te hebben. Ze zijn wat meer universeel, dus.
Of je dat de meerprijs waard vindt is de vraag aan jezelf. En je portemonnee.
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.