Blog : Mijn belevenissen in houtland

MasaveHout

Post veel
3 feb 2013
1.622
178
47
zwolle
www.masave.nl
En dan zitten we alweer halverwege mei. Afgelopen weken was het een mooie afwisseling tussen grote klussen en kleine klussen. Waar de ene een theekistje wil maken gaat de andere een enorm groot hemelbed maken. Het samen uitzoeken van hout en doorspreken van zo'n project is echt leuk.

De machines hebben echt overuren gedraaid , de zaagselcontainer zit bijna vol en de berg resthout was echt enorm. In zulke drukke tijden probeer ik nog steeds 1 dagdeel apart te houden voor opruimen en onderhoud anders loop je straks achter de feiten aan.

Straks richting werkplaats. Eerst nog even uurtje zagen en schaven en tegen 8.45 komen de eerste klanten op de koffie. Wordt weer een leuke ochtend !!
 
  • Leuk
Waarderingen: SunRayes en Wim Kluck

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.