Welkom bij www.woodworking.nl.
Resultaten 1 tot 6 van de 6
  1. #1

    Hardhout veiling Oss

    Ik kwam toevallig een hardhoutveiling tegen op onlineveilingmeester.nl
    Voor mij is dit jammer genoeg te ver weg.

    https://www.onlineveilingmeester.nl/nl/#!/veilingen/535

    Groeten Rudolf.

  2. #2
    Echt prote partijen zijn het niet, misschien een groepsaankoop of iets dergelijk . Dit in combinatie met een keurende blik op de kijkdag , door iemand die dichterbij woont en gedeelde transportkosten.
    Aankopen met Belgisch BTW nummer hebben BTW nultarief indien er een export verklaring gemaakt wordt . Eigenlijk ben ik maar luidop aan t denken ;-) en zal het iets te snel dag zijn , maar in de toekomst zouden zulke dingen afgesproken kunnen worden. Ikzelf bezit een bestelbus met een laadcapaciteit van 360cm lengte en zou dus bv. al een deel kunnen ophalen etc...

    groeten
    stefke

  3. #3
    https://www.onlineveilingmeester.nl/...?categorie=416

    kunnen we hier met het forum niet op bieden?? Puperhart! En ja , ik kan met btw-nultarief werken

    en vanuit antwerpen is het 1.5 uur rijden.. valt nog mee..

    veiling sluit trouwens pas over 6 dagen... tijd genoeg op zich als we genoeg deelnemers vinden
    Laatst gewijzigd door SamPonette; 09-01-13 om 16:43.

  4. #4
    Vorselaar - Oss 110 Km
    ik ben wel geintresseerd in purperhart en/of bruinhart. Er zijn ook gemixte kavels bij heb ik gezien.Misschien enkele kavels selecteren en daarop voort breien .

  5. #5
    Moderator
    Ingeschreven
    Nov 2008
    Locatie
    zwolle
    Berichten
    6.103
    Blog Berichten
    1
    Deze aanbieder staat heeeeeeel vaak op allerlei veilingsite;s...... Hij wil een minimaal bedrag hebben voor het hout anders wordt de kavel niet gegund.....Qua aantallen valt het mee toch ? Ga er wel vanuit dat het hout moeten worden nagedroogd. Verder zou ik zeggen : KOPEN !!!!
    met vriendelijke groet,
    rick
    http://thewoodworkersattic.blogspot.com/

  6. #6
    doe je mee rick? voor mij hoeft het niet perse eigenlijk, aangezien ik een goeie bron heb

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •
This website uses cookies
We use cookies to store session information to facilitate remembering your login information, to allow you to save website preferences, to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners.

Back to top