Ik kwam pas iemand tegen die was lactose intolerant. Vond ik echt niet kunnen, de maatschappij verhard alleen maar, hij zou juist zijn best moeten doen wat inclusiever te zijn.Crap, en als je nou geen alcohol drinkt? wat dan? ben ik nou intolerant?
Laat dat nou precies zijn wat ik ook dacht!En ik dacht met mijn liefde voor Scandinavië dat BRA voor MOOI stond.
Zeker, lactose heeft ook gevoelens!Ik kwam pas iemand tegen die was lactose intolerant. Vond ik echt niet kunnen, de maatschappij verhard alleen maar, hij zou juist zijn best moeten doen wat inclusiever te zijn.
Geef mij maar een Lagavulin van 16 jaar. Mijn eerste en nog steeds grootste whisky liefde.Niks andere mening! Intolerant! Er zijn grenzen!
En die is bij bv een 12 jaar oude Glenn Morey wel bereikt.![]()
Dat moet je zelf maar beslissen, Bart.Nou nou... Wat heeft die simpele naamswijziging veel teweeggebracht. @jaap zal wat te lezen hebben na zijn Shaper sessies. Zal ik hem vragen om de wijziging terug te draaien?
Dat heeft TS dan ook gedaan+1ik krijg persoonlijk heeeeeeeelemaal de ****** van al het supergevoelig overgesensibliseert allesbepalend gepamperd volk wat na één kik alles zomaar in hun **** geschoven krijgt en hun gelijk krijgen……, wij hebben vroeger nog geleerd dat we ons moesten voegen aan de rest
Dat heeft TS dan ook gedaan![]()
Laat ik altijd gedacht hebben dat in deze Bra stond voor Brabander; weer wat geleerd.
Haha. Zo zoekt iedereen een plausibele verklaring.Dat heeft TS dan ook gedaan
Laat ik altijd gedacht hebben dat in deze Bra stond voor Brabander; weer wat geleerd.