Update over mijn leven en toewijding aan houtsnuiven

trigger

Oud hout
15 jun 2020
3.090
2.334
Emmen
bigbeardbuilds.nl
Ik zal je gelijk gerust stellen, er is helemaal niks aan het handje met mij :). Fris, fruitig en in goede gezondheid.

Maar het zal sommigen niet zijn ontgaan dat het me moeite kost om zo actief te zijn op het forum als ik eerder was. Ik zat eerder in een beroepsgroep en specialisme waarbij ik de baas was van mijn eigen agenda en waarin ik vooral veel leiding gaf. Dat gaf me dus ook relatief veel vrijheid om de werkplaats in te duiken wanneer mij dat goeddunkte. Omdat dit werk me echter niet in de kouwe kleren is gaan zitten qua mentale gezondheid (vooral veel stress) ben ik steeds vaker gaan dagdromen over wat ik liever wilde gaan doen maar ik durfde de uiteindelijke stap nooit maken, voornamelijk om de angst qua inkomen. Je hebt uiteindelijk wel een gezin natuurlijk.

Na vele avonden nadenken en overwegen of ik misschien toch niet iets met hout moest doen, zover gaande dat ik zelfs een eigen website, logo en brandstempel op heb gezet, heeft het leven mij een andere 'curveball' gegooid en die heb ik gevangen. Na een jaar studeren oefenen en stagelopen ga ik volgende week aan de slag als rij-instructeur Auto, Motor, Aanhanger, Bromfiets en Brommobiel. Daarnaast ga ik ook meewerken aan lesmateriaal en nascholing geven voor beroepschauffers, iets waarin ik gelukkig nog veel kan doen met de opgebouwde ervaring in mijn 'vorige leven'.

Dat betekent niet mijn exit hier op het forum! Ik zal nog steeds pogen zo veel mogelijk bij te dragen. Alhoewel ik slechts een handjevol van jullie persoonlijk heb leren kennen over de afgelopen jaren voel ik me hier zeker thuis en hout blijft een liefdevolle hobby van mij, alsmede het sleutelen aan oud gietijzer. De voornaamste wijziging is dat het allemaal op een flink lager tempo moet want ik moet nu buitenshuis mijn centjes gaan verdienen en het zullen er ook een stuk minder zijn dan voorheen (maar dan nu wel met plezier).

Blijf mij dus ook absoluut taggen als je vragen hebt, voel je welkom mij een bericht te sturen als je nood hebt één van mijn machine te komen gebruiken of wanneer je iets anders nodig hebt. Ook als er ooit weer een ODH komt hoop ik de ruimte te kunnen maken hier actief aan bij te dragen en ik kom nog graag langs als er een leuk uitje wordt georganiseerd.

Dus ik zou zeggen lieve mensen, doe lekker rustig aan en blijf snuiven :LOL:.

groeten,

Trigger.
 

Henk H

Hout maakt gelukkig
22 nov 2020
1.211
992
Nootdorp
De prachtige trekzaag ligt nog rustig te wachten totdat ik jouw kant op rijd. Of als er ergens een leuk evenement is waar we beide aanwezig zijn.
 
  • Geweldig
Waarderingen: trigger

hdv

Post veel
24 nov 2019
1.278
668
Noord-Veluwe / Skåne
Je hebt groot gelijk dat je voor jezelf kiest. (y) Ik weet nog hoeveel het voor mij uitmaakte toen ik mijn zaak verkocht. Na dik 15 jaar zonder tijd voor mezelf eindelijk weer eens tijd voor de dingen die altijd maar bleven liggen. Geniet van je nieuwe leven en probeer vooral niet in de valkuil te vallen dat je al je tijd weer gaat opvullen met andere verplichtingen en wensen. Af en toe niets (hoeven te) doen is ook lekker en goed voor je. Dat heb ik met vallen en opstaan moeten leren. Hopelijk gaat het jou makkelijker af.
 
  • Leuk
Waarderingen: Evert ! en trigger

thomasz

Oud hout
11 apr 2015
2.652
1.221
Omgeving Leiden
Gefeliciteerd met het behalen van alle nodige diploma's. Dat zal flink wat studie hebben gekost, maar ook het praktijkgedeelte onderschat ik zeker niet. Als je al ziet wat voor kwibussen er mét rijbewijs of certificaat op de weg zitten, dan zal je alle cursisten zónder goed in de gaten moeten houden. "Verwacht het onverwachte" zal hier zeker opgaan.
Succes met je nieuwe baan!
 
  • Leuk
Waarderingen: trigger

trigger

Oud hout
15 jun 2020
3.090
2.334
Emmen
bigbeardbuilds.nl
Ja inderdaad, code 95 trainingen. Ik ga diverse taken oppakken binnen de rijschool maar uiteraard ook gewoon lesgeven met een voertuig. Volgende week mijn eerste werkweek en de planning loopt nú al vol.

Ik wil nog graag die tafel en die kolomboor afmaken en daar zal ik huis wel wát tijd voor kunnen vrijmaken deze zomer maar het zal dus allemaal stukken langzamer gaan nu.

Dank voor alle fijne en lieve berichten :) bewijst maar wat voor een dijk van een community dit is!
 
  • Leuk
Waarderingen: Houtsoort

H@ns

Actieve deelnemer
24 apr 2023
527
277
57
Luzy Saint Martin
Dapper van je om je leven een andere wending te geven. De meeste mensen durven zo’n stap niet te zetten 👍🏻

Ik herken het ook wel een beetje, ben er zelf ook één van 12 ambachten en 13 ongelukken ;)
En onderwijs, in welke vorm dan ook, is echt een prachtig vak! Je geeft mensen iets mee voor de rest van hun leven.
 
  • Geweldig
Waarderingen: trigger

chevy66

Oud hout
19 jul 2013
10.215
3.644
Dus we moeten nu nog langer wachten op het gereed komen van de boorkolom? Is gekheid. Plezier in je werk is heel belangrijk. Elke dag met stress of tegenzin, kost je je gezondheid en vaak ook je huwelijk. Dus mooi dat je een nieuwe uitdaging hebt gevonden waar je mee vooruit kan. Gezondheid is veel belangrijker dan geld. Je hebt een mooie ruimte, dus als je weer ruimte in je hoofd hebt, komt de rest vanzelf ook weer goed.
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.